Vyberte stránku

Cenová politika společnosti

Cenová politika naší společnosti je vstřícná a proaktivní, vždy akceptující požadavky i možnosti zákazníka. Nabídku a kalkulaci ceny provádíme individuálně dle konkrétní specifikace a požadavků klienta. Naše filozofie se opírá o dlouholeté zkušenosti a věrnost zákazníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na míru. 

Služby security a bezpečnostního charakteru obecně účtujeme v rozmezí od 125 až 180,- Kč/hod bez DPH (ostraha objektu s pochůzkovou činností, případně jednoduchá forma recepce). Za služby speciálního charakteru, s použitím speciální techniky, jako je pátrání, sledování, bodyguarding, ozbrojené doprovody a převozy peněz a jiných cenností se zbraní účtujeme od 450,- Kč/hod bez DPH. Vždy účtujeme pouze skutečně odpracované hodiny nebo dílo a konečná faktura je vystavena až po odsouhlasení rozsahu a kvality služby klientem.

Úklidové služby zašleme na vyžádání aktuální sazebník úklidových prací, který vychází z ceny za m² a četnosti provádění jednotlivých úkonů. V ceně není započten spotřební hygienický materiál (toaletní papír, papírové ručníky, tekuté mýdlo apod.). Tyto položky jsou vyúčtovány dle skutečnosti.

Dodavatelské služby z oblasti stravování, gastronomie a ostatních akcí naceňujeme na základě konkrétního požadavku zadavatele. Klíčové informace, které potřebujeme pro zaslání cenové nabídky jako jsou požadovaný sortiment či druh služby, provozní doba, rozsah požadovaných služeb až po konečné stanovení formy spolupráce. Zde dokážeme nabídnout široký rozsah služeb počínaje standardní službou až po zajištění akce „ na klíč“ a s profesionálními pracovníky včetně zahraničí.

Poptávkový formulář

Přečtěte si prosím naše podmínky ochrany osobních údajů.